Lokaty bankowe - najlepsze oferty na rynku.

Lokata Bezkarna w Banku BGŻ Optima.

Lokata Bezkarna w Banku BGŻ Optima to przykład lokaty trzymiesięcznej z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3,50% w skali roku. Zakres kwot jakie można na niej ulokować to przedział od 1 000 złotych do 20 000 złotych. Co warto wiedzieć to, to że lokatę można w każdej chwili bezkarnie zerwać z zachowaniem wypracowanych od niej odsetek. Jest to bez wątpienia jedna z większych zalet tej oferty. Lokata bezkarna jest zakładana razem z bezpłatnym kontem oszczędnościowym Smart jakie oferuje Bank BGŻ Optima. Lokata bezkarna ma stałe oprocentowanie i może z niej skorzystać tyko nowy klient banku. Można wpłacić na lokatę dowolne środki. Mamy gwarancje kapitalizacji odsetek na koniec okresu, lokata ma charakter nieodnawialny i można ją założyć w całości przez internet.

Lokata dla nowych klientów w mBanku jest depozytem trzymiesięcznym z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3,50% w skali roku. Na tą lokatę można wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Lokatę dla nowych klientów można założyć na etapie otwierania konta osobistego eKonto. Jeden klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Lokata dla nowych klientów jest lokatą odnawialną na jaką możemy wpłacić dowolne środki. Odsetki bank kapitalizuje na koniec okresu. Jeżeli zerwiemy depozyt wcześniej mamy gwarancję zachowania części wypracowanych odsetek. Lokatę można założyć jedynie przez Internet.

Lokata półroczna w Plus Banku.

Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk to oferta lokaty średnioterminowej jaką znajdziemy w Plus Banku. Można ją założyć na okres sześciu miesięcy. Depozyt oprocentowany jest na 2,6% w skali roku. Zakres kwot jakie można ulokować na tym depozycie to przedział od 5 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty mają konieczność posiadania Konta w Plus Banku. Można założyć tylko jedną taką lokatę. Z oferty może skorzystać nowy i obecny klient banku, wpłacając na lokatę tylko nowe środki. Odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu rozliczeniowego i jeżeli zerwiemy depozyt przed czasem wszystkie zgromadzone odsetki utracimy. Lokata jest odnawialna i można ją założyć przez Internet, mobilnie, w oddziale, lub przez telefon.